Klädstång HaboKrom, B: 1000 mm
93 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Krom
Bredd:
1000 mm

Klädstång Habo
Krom, B: 1000 mm
93 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Klädstång Habo är ett stålrör för användning som klädstång. Diameter 25 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 43968 |
| Material | Stål |
| Färg | Krom |
| Bredd | 1000 mm |
| Bredd | 1000 cm |
| Produkttyp | Klädstång |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Diameter | 25 mm |
| EAN-nr | 7317900043963 |

