Konsol Lundbergs Anders Vit
Rek. pris 89 kr/st
Lägsta totalpris 264:-
fr.66 kr/stSe priset!
Välj variant

Anders Vit
4 st / 264 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Konsol i vitlackerad furu med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Konsol i vitlackerad furu med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Recensioner
Karin E MVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygga och felfria
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 12271L |
| Färg | Vit |
| Material | Furu |
| Serie | Anders |
| Typ | Konsol |
| Bredd | 20 mm |
| Djup | 150, 180, 240 mm |
| Höjd | 150, 180, 240 mm |
