Krok Beslag Design Como
Rek. pris 69 kr
fr.50 kr
Se priset!
Välj variant

Como
50 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kroken Como i borstad mässing passar lätt in i alla hem och rum. En stilren och tidlös krok som blir en snygg inredningsdetalj.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Kroken Como i borstad mässing passar lätt in i alla hem och rum. En stilren och tidlös krok som blir en snygg inredningsdetalj.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343163-21B |
| Material | Zamak |
| Serie | Como |
| Typ | Krok |
| Djup | 18 mm |
| Diameter | 26 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Höjd | 26 mm |
| Låsbar | Nej |
| Färg | Borstad Mässing, Matt Svart, Polerad Mässing, Rostfri Look |

