Krok Beslag Design ComoMatt Svart
Rek. pris 69 kr
49 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Como
Matt Svart
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kroken Como i borstad mässing passar lätt in i alla hem och rum. En stilren och tidlös krok som blir en snygg inredningsdetalj.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Kroken Como i borstad mässing passar lätt in i alla hem och rum. En stilren och tidlös krok som blir en snygg inredningsdetalj.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343162-21 |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 26 mm |
| Typ | Krok |
| Material | Zamak |
| Låsbar | Nej |
| Djup | 18 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Diameter | 26 mm |
| Serie | Como |
| EAN-nr | 7316180019804 |

