Krok Beslag Design Lagan
fr.79 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Lagan
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Krok Beslag Design Lagan med en klassisk design. Krok i långsmal modell som chans till dubbel användning.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Krok Beslag Design Lagan med en klassisk design. Krok i långsmal modell som chans till dubbel användning.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 590012B |
| Typ | Krok |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 132 mm |
| Färg | Borstat Krom, Krom, Mässing, Svart |
| Material | Metall |
| Bredd | 90 mm |
