Krok Beslag Design Luv
fr.249 kr
Välj variant

Luv
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med krok Luv får du inte bara en praktisk lösning utan även en design som berikar din inredning och hjälper till att förstärka din personliga stil. Dess kompakta och moderna stil gör den till ett perfekt val för små utrymmen som hallen, badrummet och sovrummet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med krok Luv får du inte bara en praktisk lösning utan även en design som berikar din inredning och hjälper till att förstärka din personliga stil. Dess kompakta och moderna stil gör den till ett perfekt val för små utrymmen som hallen, badrummet och sovrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373135-21B |
| Material | Zamak |
| Serie | Luv |
| Typ | Krok |
| Djup | 17,5 mm |
| Höjd | 41,1 mm |
| Längd | 51,2 mm |
| Färg | Borstad Mässing, Rostfri Look, Svart Matt, Vit Matt |
