Krok Beslag Design Sture 18
fr.129 kr
Välj variant

Sture 18
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vill du ha en stilren och smäcker krok som passar perfekt i hemmets alla rum? Då är krok Sture det perfekta valet för dig! Krok Sture är tillverkad av massiv mässing utan skyddslack, vilket ger den en obehandlad yta som ger ett matt och robust intryck
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Vill du ha en stilren och smäcker krok som passar perfekt i hemmets alla rum? Då är krok Sture det perfekta valet för dig! Krok Sture är tillverkad av massiv mässing utan skyddslack, vilket ger den en obehandlad yta som ger ett matt och robust intryck
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 339377-21B |
| Djup | 21,5 mm |
| Diameter | 18 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Längd | 18 mm |
| Färg | Mässing, Rostfritt, Svart |
| Serie | Sture |
| Typ | Krok |
