Krok Habo 1368
Rek. pris 51 kr
fr.42 kr
Se priset!
Välj variant

1368
42 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Krok 1368 från Habo är en krok av rostfritt stål med dold skruvfastsättning. Utsprång 30 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 17743H |
| Montering | Skruvas |
| Material | Stål |
| Serie | 1368 |
| Typ | Badrumskrok |
| Djup | 30 mm |
| Diameter | 9 mm |
| Längd | 9 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Bredd | 9 mm |
| Färg | Krom, Polerad Mässing, Rostfritt, Svart |

