Krok Habo Selection TS 1:2
fr.569 kr
fr.408 krFrån 26 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Krok TS 1:2 från Habo Selection är en designad krok av mässing. Kombinationen blank/borstad innebär att krokens baksida är i krom-/mässingsutförande och framsidan är borstad. Kroken är designad av Thomas Sandell.
Varumärke
Habo SelectionBeskrivning
Krok TS 1:2 från Habo Selection är en designad krok av mässing. Kombinationen blank/borstad innebär att krokens baksida är i krom-/mässingsutförande och framsidan är borstad. Kroken är designad av Thomas Sandell.
Egenskaper
| Varumärke | Habo Selection |
| Material | Mässing |
| Serie | TS |
| Produkttyp | Krok |
| Djup | 30 mm |
| Längd | 35 mm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Bredd | 15 mm |
| Färg | Krom, Mässing |
