Kroklist Beslag Design Strand 2-krok
129 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Kroklist Strand med 2 krokar är helt i rostfritt och praktisk att sätta upp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 606200-21 |
| Färg | Rostfri |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Krok |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Bredd | 28 mm |
| EAN-nr | 7316180000628 |

