Kroklist Beslag Design Strand 4-krok
Rek. pris 189 kr
125 kr
Se priset!

Strand 4-krok
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Kroklist Strand med 4 krokar är helt i rostfritt och praktisk att sätta upp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 606205-21 |
| Färg | Rostfri |
| Material | Metall |
| Typ | Krok |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 31 mm |
| Bredd | 28 mm |
| EAN-nr | 7316180000635 |

