Kroklist Beslagsboden B1065 Borstat Stål
Rek. pris 355 kr
289 kr
Se priset!

B1065 Borstat Stål
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kroklist B1065 Borstat Stål från Beslagsboden är en elegant kroklist med 6 krokar. Denna kroklist är gjord av borstat rostfritt stål.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Kroklist B1065 Borstat Stål från Beslagsboden är en elegant kroklist med 6 krokar. Denna kroklist är gjord av borstat rostfritt stål.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B1065 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstat Stål |
| Material | Stål |
| Yta | Matt |
| Typ | Kroklist |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Antal Krokar | 6 |
| Bredd | 490 mm |
| EAN-nr | 7391447084924 |
