Kroklist Habo Saturn 2-krok
Rek. pris 122 kr/st
Lägsta totalpris 174:-
87 kr/stSe priset!

Saturn 2-krok
2 st / 174 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Kroklist Habo Saturn 2-krok är tillverkad av stål. Utsprång 67 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 18243 |
| Färg | Vit |
| Material | Stål |
| Typ | Kroklist |
| Djup | 67 mm |
| Höjd | 155 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7317900182433 |

