Kroklist Habo Saturn 4-krok
Rek. pris 224 kr
fr.136 kr
Se priset!
Välj variant

Saturn 4-krok
136 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Kroklist Habo Saturn 4-krok är tillverkad av stål. Utsprång 67 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 18245H |
| Material | Stål |
| Typ | Kroklist |
| Djup | 67 mm |
| Höjd | 155 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Grå, Rostfri, Vit |

