Rollerskena Beslag Design 224-256
Rek. pris 69 kr
fr.47 kr
Se priset!
Välj variant

224-256
47 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rollerskena 224-256 från Beslag Design är en skena som passar alla produkter i serien Norscan-roller. Hjul av kraftig nylon gör att trådkorgarna rullar tyst och mjukt. Skruv säljs separat.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Rollerskena 224-256 från Beslag Design är en skena som passar alla produkter i serien Norscan-roller. Hjul av kraftig nylon gör att trådkorgarna rullar tyst och mjukt. Skruv säljs separat.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 152001018B |
| Längd | 490 mm |
| Bredd | 37 mm |
| Färg | Mörkgrå, Nickel |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Stomme | 16 mm, 19 mm |
| Typ | Rollerskena |
