Skarvbeslag Lundbergs Wide 6-PackVit
36 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Wide 6-Pack
Vit
36 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skarvbeslag Wide 6-Pack från Lundbergs gör att du kan skarva två hyllplan på samma konsol. 6 st/förpackning, skruv ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skarvbeslag Wide 6-Pack från Lundbergs gör att du kan skarva två hyllplan på samma konsol. 6 st/förpackning, skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72200 |
| Färg | Vit |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Antal | 6 st/frp |
| Bredd | 70 mm |
| Passar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Typ | Skarvbeslag |
| EAN-nr | 7392118722008 |


