Städskåpssats Beslag Design 4-delar Mörkgrå
1 349 kr

4-delar Mörkgrå
1 349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
En städsats i fyra delar för att underlätta städningen och dess förvaring hemma.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 240001406-I |
| Färg | Grå |
| Material | Plast |
| Typ | Förvaring |
| Djup | 310 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Längd | 365 mm |
| EAN-nr | 7316180020015 |

