Tillbehör Klädstång Beslag Design Fäste för Klädstpng 16-18 mm
29 kr

Fäste för Klädstpng 16-18 mm
29 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Fäste till klädstång, 2 st behövs till en klädstång.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 340001011 |
| Färg | Mörkgrå |
| Material | Plast PA6 |
| Typ | Tillbehör Klädstång |
| CC-mått | 32 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Längd | 20 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7350005368371 |


