Fönsterbänk Lundbergs Ebba VitLxBxT 1300x160x19 mm
Rek. pris 409 kr
334 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
1300 mm

Ebba Vit
LxBxT 1300x160x19 mm
334 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk Ebba vitlackad mdf. Längder mellan 800-2400 mm.
Vändbar, ena sidan svagt profilerad, andra sidan mjukt rundad. Finns i 10 längder från 800 - 1800 mm. Bredd 160 mm. Tjocklek 19 mm.
Konsol ingår ej.
Konsol ingår ej.
Recensioner
Bengt JVerifierad köpare
för 2 månader sedanlätt att montera
+ bra modell
Marija SVerifierad köpare
för 3 månader sedanKvaliteten är under all kritik. Blir repor snabbt.
Annika BVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket finare än vad jag trodde. Fin kvalitet. Pryder fönstret.
Anna B AVerifierad köpare
för 7 år sedanBritt A S WVerifierad köpare
för 8 år sedanPassar perfekt till elementskyddet
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 21613 |
| Längd | 1300 mm |
| Material | MDF |
| Bredd | 160 mm |
| Typ | Fönsterbänk |
| Utförande | Vit |
| Serie | Ebba |
| Tjocklek | 19 mm |
| EAN-nr | 7392118216132 |


