Fönsterbänk Lundbergs Helen Obehandlad Furu FCS600x160x19 mm
189 kr
Vald variant
Bredd:
60 cm

Helen Obehandlad Furu FCS
600x160x19 mm
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk i massivt furu med hellamell, profilfräst på kortsidorna och en långsida.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 10207 |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Material | Furu |
| Tjocklek | 1,9 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Mått | 600x160x19 mm |
| Typ | Fönsterbänk |
| Djup | 16 cm |
| Serie | Helen |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| EAN-nr | 7392118102077 |

