Fönsterbänk Lundbergs Vera Vit
Rek. pris 285 kr
fr.221 kr
Se priset!
Välj variant

Vera Vit
221 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk Vera vitlackad mdf. Finns i längder mellan 800-1800 mm.
Finns i längder mellan 800-1800 mm. Bredd 175 mm. Tjocklek 23 mm.
Konsol ingår ej.
Konsol ingår ej.
Recensioner
Calle Svensson Verifierad köpare
för 10 månader sedanPraktiska om du vill ha integrerad fönsterbräda
Melek DoganVerifierad köpare
för 8 år sedanDen var jättefin. Jag är jättenöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Längd | 800, 900, 1000, 1100, 1200, 1300, 1400, 1500, 1600, 1800 mm |
| Material | MDF |
| Bredd | 175 mm |
| Utförande | Vit |
| Serie | Vera |
| Tjocklek | 23 mm |
| Produkttyp | Bänk |



