Fönsterbänk Lundbergs Wilma Obehandlad Ek FCS
fr.490 kr
Välj variant

Wilma Obehandlad Ek FCS
490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk i ek med hellamell, limmad med luftspalter.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 20907L |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Material | Ek |
| Montering | Nej |
| Utförande | Obehandlad Ek |
| Förlängningsbart | Nej |
| Serie | Wilma |
| Typ | Fönsterbänk |
| Djup | 16 cm |
| Tjocklek | 2,1 cm |
| Mått | 1050x160x21, 1150x160x21, 1250x160x21, 1350x160x21, 1450x160x21, 1550x160x21, 750x160x21, 850x160x21, 950x160x21 mm |
| Bredd | 75, 85, 95, 105, 115, 125, 135, 145, 155 cm |

