Fönsterbänk Lundbergs Wilma Obehandlad Furu FCS1550x160x21 mm
629 kr
Vald variant
Bredd:
155 cm

Wilma Obehandlad Furu FCS
1550x160x21 mm
629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk i furu med hellamell, limmad med luftspalter.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 910246 |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Material | Furu |
| Bredd | 155 cm |
| Mått | 1550x160x21 mm |
| Tjocklek | 2,1 cm |
| Typ | Fönsterbänk |
| Djup | 16 cm |
| Serie | Wilma |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| EAN-nr | 7392119102465 |

