Konsol Lundbergs Lage Obehandlad Furu
fr.89 kr
Välj variant

Lage Obehandlad Furu
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Träkonsol med förborrade och försänkta borrhål. En konsol som är elegant och stilren med lätt rundade kanter.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Träkonsol med förborrade och försänkta borrhål. En konsol som är elegant och stilren med lätt rundade kanter.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 12359L |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Material | Furu |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Serie | Lage |
| Typ | Konsol |
| Bredd | 2 cm |
| Mått | 150x150x20, 180x180x20, 250x250x20 mm |
| Höjd | 15, 18, 25 cm |
| Längd | 15, 18, 25 cm |
