Multipanel BOA Skygge 6x400x2390 mmVit, NCS S 0502-Y
Pris/frp 1 038:-
272 kr/m²Se priset!
Vald variant
Färg:
Bomull

Skygge 6x400x2390 mm
Vit, NCS S 0502-Y
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smartpanel Multi kan monteras både på väggen och i taket, och är mycket lätt att montera. Multi har spont och not på alla 4 sidor. Panelen kan monteras direkt på befintlig vägg, antingen liggande eller stående.
Varumärke
BOABeskrivning
Smartpanel Multi kan monteras både på väggen och i taket, och är mycket lätt att montera. Multi har spont och not på alla 4 sidor. Panelen kan monteras direkt på befintlig vägg, antingen liggande eller stående.
Recensioner
ErikVerifierad köpare
för 4 månader sedanDuger om man inte tittar så noga. Dålig finish på långsidornas kant.
JariVerifierad köpare
för 1 år sedanBra och snygg produkt. Jätte bra bemötande vid reklamation
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 101973 |
| Bredd | 400 mm |
| Färg | Bomull |
| Längd | 2390 mm |
| Typ | Panelskiva |
| Serie | Skygge |
| Material | Träfiber |
| NCS-Kulör | NCS S 0502-Y |
| Antal | 4 st/frp |
| Tjocklek | 6 mm |
| Vikt | 4,8 kg |
| EAN-nr | 7070838032576 |

