Fyllning Lundbergs Shoji Frost
Rek. pris 915 kr
819 kr
495 krSänkt pris!Spara 324 kr

Shoji Frost
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LundbergsEgenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 40435 |
| Höjd | 529 mm |
| Bredd | 828 mm |
| Utförande | Frost |
| Serie | Shoji |
| Produkttyp | Fyllning |
| Tjocklek | 3,2 mm |
| Bredd | 828 cm |
| EAN-nr | 7392118404355 |

