Fyllning Lundbergs Shoji Tonad Svart Akrylplast
Rek. pris 735 kr
659 kr
449 krSpara 32 %Kampanj

Shoji Tonad Svart Akrylplast
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fyllning till Shoji ramverk i tonad svart akryl. Bredd 828 mm. Höjd 529 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 40445 |
| Höjd | 529 mm |
| Bredd | 828 mm |
| Utförande | Tonad Svart Akryl |
| Serie | Shoji |
| Produkttyp | Fyllning |
| Tjocklek | 3,2 mm |
| Bredd | 828 cm |
| EAN-nr | 7392118404454 |

