Industrivägg Venture Home Leif90 cm
Rek. pris 3 559 kr
2 736 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
900 cm

Leif
90 cm
2 736 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Industrivägg Leif från Venture Home som blir en trendig inredningsdetalj/avskiljare i ditt hem. Industriväggen är av svart metall och glas i ett rutmönster. Glaset är av 5 mm härdat säkerhetsglas.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Industrivägg Leif från Venture Home som blir en trendig inredningsdetalj/avskiljare i ditt hem. Industriväggen är av svart metall och glas i ett rutmönster. Glaset är av 5 mm härdat säkerhetsglas.
Inklusive väggfäste. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15354-888 |
| Färg | Svart |
| Material | Metall/Glas |
| Höjd | 2100 mm |
| Bredd | 900 mm |
| Bredd | 900 cm |
| Montering | Ja - enklare |
| Serie | Leif |
| Produkttyp | Rumsavdelare |
| Användningsområde | Inomhus |
| Längd | 2 cm |
| EAN-nr | 7350107089518 |




