Taklist Lundbergs Giselle
Lägsta totalpris 1 036:-
259 kr/stSe priset!

Giselle
4 st / 1 036 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Tillverkad i polystyren.
Övrigt: Utjämna eventuella skarvar med latex. Monteras med monteringslim. Måla med vattenbaserad färg.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 18324 |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Polystyren |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Produkttyp | Taklist |
| Serie | Giselle |
| EAN-nr | 3250790048035 |

