Taklist Lundbergs Sonja
229 kr/par
Se priset!

Sonja
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Taklist tillverkad i polystyren. Säljs parvis.
Övrigt: Utjämna eventuella skarvar med latex. Monteras med monteringslim. Måla med vattenbaserad färg.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 18402 |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Polystyren |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Serie | Sonja |
| Produkttyp | Taklist |
| EAN-nr | 3250790046031 |

