Bröstlist Lundbergs Alva Vit
Rek. pris 149 kr/st
Lägsta totalpris 238:-
119 kr/stSe priset!

Alva Vit
2 st / 238 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Bröstlist i vitlackad MDF.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 18672 |
| Färg | Vit |
| Längd | 2070 mm |
| Material | MDF |
| Höjd | 45 mm |
| Serie | Alva |
| Produkttyp | Bröstlist |
| Tjocklek | 19 mm |
| EAN-nr | 7392118186725 |


