Fingerpanel CENT STP 15x95x2400 Furu Bastuskyddad Klibbalsnyans
Pris/frp 585:-
574 kr/m²
STP 15x95x2400 Furu Bastuskyddad Klibbalsnyans
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Inrednings-/bastupanel i premiumklass, tillverkad av furu med få kvistar. Våra ytbehandlade paneler i furu färdigbehandlade till klibbalsnyans och har efterbehandlats med bastuskydd.
Nordisk furu är ett högkvalitativt och mångsidigt material till alla utrymmen i hemmet. Furu är också mycket motståndskraftigt mot variationer i värme och fuktighet, vilket gör den till en utmärkt produkt i bastun.
Liv och mjukhet till alla utrymmen med rundade ribbor. Beroende på monteringsriktningen kan utrymmets höjd eller bredd accentueras.
Varumärke
CENTBeskrivning
Inrednings-/bastupanel i premiumklass, tillverkad av furu med få kvistar. Våra ytbehandlade paneler i furu färdigbehandlade till klibbalsnyans och har efterbehandlats med bastuskydd.
Nordisk furu är ett högkvalitativt och mångsidigt material till alla utrymmen i hemmet. Furu är också mycket motståndskraftigt mot variationer i värme och fuktighet, vilket gör den till en utmärkt produkt i bastun.
Liv och mjukhet till alla utrymmen med rundade ribbor. Beroende på monteringsriktningen kan utrymmets höjd eller bredd accentueras.
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | 97TL |
| Färg | Ljusbrun |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Furu |
| Bredd | 95 mm |
| Ytbehandling | Bastuskyddad |
| Åtgång | 11,76 |
| Typ | Fingerpanel |
| Dimension | 15x95x2400 mm |
| Längd | 2,4 m |
| Antal | 12 lpm/frp |
| Antal | 1,02 m2/frp |
| Antal | 5 st/frp |
| Tjocklek | 15 mm |
| EAN-nr | 6418227002952 |





