Golvsockel Lundbergs Herrgård
Rek. pris 405 kr
fr.349 kr
Välj variant

Herrgård
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvsockel Herrgård från Lundbergs är en golvsockel i färdigmålad, FSC-certifierad MDF med spår på baksidan för montering med panelskiva Herrgård.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Golvsockel Herrgård från Lundbergs är en golvsockel i färdigmålad, FSC-certifierad MDF med spår på baksidan för montering med panelskiva Herrgård.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Grå, Vit |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Mdf |
| Höjd | 100 mm |
| Serie | Herrgård |
| Listtyp | Golvsockel |
| Produkttyp | Golvsockel |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Tjocklek | 16 mm |
