Skarvlist Lundbergs Herrgård
Rek. pris 279 kr
fr.239 kr
Välj variant

Herrgård
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skarvlist Herrgård från Lundbergs är en skarvlist som används när panel Herrgård byggs på höjden. Listen är gjord av FSC-certifierad, färdigmålad MDF.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skarvlist Herrgård från Lundbergs är en skarvlist som används när panel Herrgård byggs på höjden. Listen är gjord av FSC-certifierad, färdigmålad MDF.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Grå, Vit |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Mdf |
| Höjd | 50 mm |
| Serie | Herrgård |
| Listtyp | Skarvlist |
| Produkttyp | Skarvlist |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Tjocklek | 11 mm |
