Stänkskydd Lundbergs Laminat 2550X300X12 FscValnöt
1 799 kr
Vald variant
Färg:
Valnöt

Laminat 2550X300X12 Fsc
Valnöt
1 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Ett stänkskydd i laminat ger både praktiskt skydd och en snygg inramning till köksbänken.
Genom att låta samma material som bänkskivan fortsätta upp på väggen skapas ett enhetligt och modernt uttryck. Laminatytan är dessutom lätt att rengöra, vilket gör den idealisk bakom diskho eller spis – där stänk och smuts annars lätt fastnar.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 27257 |
| Färg | Valnöt |
| Material | Spånskiva/Laminat |
| Djup | 30 cm |
| Tjocklek | 1,2 cm |
| Bredd | 255 cm |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Mått | 2550x300x12 mm |
| Serie | Bänkskiva |
| Typ | Stänkskydd |
| EAN-nr | 7392118272572 |

