Väggpanel Egger Decowall Betong TG4
560,08 kr/m²Pris/frp 559:-
225 kr/m²Spara 60 %Kampanj

Decowall Betong TG4
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
EggerBeskrivning
Dekorativ väggpanel av OSB med digitalprint.
DecoWall erbjuder en imponerande väggpanel med en autentisk känsla och utseende. Tillverkad av OSB-kärna och digitaltryck skapas en unik estetisk yta som passar både rustika och moderna miljöer. Med sin typiska OSB-struktur får skivan en karaktäristisk design och dess matta yta med struktur ger en behaglig känsla vid beröring och skapar en atmosfär av naturlig elegans. Med sin praktiska T&G-profil möjliggör DecoWall enkel montering och skapar en vägg med nästintill osynliga skarvar. DecoWall är mångsidig och passar perfekt för olika rum som vardagsrum, sovrum, kontor och garderober.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Egger |
| Art.Nr. | 381630020 |
| Längd | 1250 mm |
| Material | OSB |
| Bredd | 660 mm |
| Nyans | Grå |
| Utförande | Betong |
| Yta | Matt |
| Antal | 2,475 m2/frp |
| Antal | 3 st/frp |
| Tjocklek | 12 mm |
| EAN-nr | 9010389999827 |



