Väggpanel Huntonit Klarvit Penselmålad
Pris/frp 988:-
fr.509 kr/m²Välj variant

Klarvit Penselmålad
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Huntonits panelbord har en stark penselmålad yta och är lätt att rengöra. Panelerna kan användas liggande eller stående i både tak och på vägg. Kortsidan i V-fas ger ett snyggt utseende när panelborden skall täcka längre avstånd än 2400 mm.
Varumärke
HuntonitBeskrivning
Huntonits panelbord har en stark penselmålad yta och är lätt att rengöra. Panelerna kan användas liggande eller stående i både tak och på vägg. Kortsidan i V-fas ger ett snyggt utseende när panelborden skall täcka längre avstånd än 2400 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Huntonit |
| Art.Nr. | 231638-HUN |
| Längd | 2400, 3000 mm |
| Bredd | 125 mm |
| Utförande | Vit |
| NCS-Kulör | NCS S 0500N |
| Antal | 4 st/frp |
| Tjocklek | 11 mm |

