Väggpanel Huntonit penselmålad Perle Vit
Pris/frp 685:-
231 kr/m²Se priset!

penselmålad Perle Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggpanel Penselmålad Perle Vit från Huntonit är en vacker, penselmålad panel. Väggpanel Perle har ett klassiskt och elegant uttryck och den är tålig och lätt att rengöra. Detta är en ren naturprodukt som bidrar till ett sunt inomhusklimat och den är lätt att måla över med akrylfärg.
Varumärke
HuntonitBeskrivning
Väggpanel Penselmålad Perle Vit från Huntonit är en vacker, penselmålad panel. Väggpanel Perle har ett klassiskt och elegant uttryck och den är tålig och lätt att rengöra. Detta är en ren naturprodukt som bidrar till ett sunt inomhusklimat och den är lätt att måla över med akrylfärg.
Övrigt
- Förmodligen världens renaste väggskiva
- World Patenterad penselmålad yta
- Rekommenderas av Norges Astma- och Allergiförbund
- Levereras i 2-pack - lätt att bära
Huntonit har patent på metoden att penselmåla ytan, vilket ger ditt hem ett tidlöst utseende.
- Förmodligen världens renaste väggskiva
- World Patenterad penselmålad yta
- Rekommenderas av Norges Astma- och Allergiförbund
- Levereras i 2-pack - lätt att bära
Huntonit har patent på metoden att penselmåla ytan, vilket ger ditt hem ett tidlöst utseende.
Egenskaper
| Varumärke | Huntonit |
| Art.Nr. | 231750 |
| Färg | Vit |
| Längd | 2390 mm |
| Material | Träfiber |
| Höjd | 11 mm |
| Bredd | 620 mm |
| Yta | Målad |
| NCS-Kulör | NCS S 0502Y |
| Antal | 2 st/frp |
| Tjocklek | 11 mm |
| Vikt | 28 kg/frp |
| EAN-nr | 7055752317503 |



