Väggpanel Huntonit penselmålad Skygge Vit
Pris/frp 618:-
209 kr/m²Se priset!

penselmålad Skygge Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggpanel Penselmålad Skygge Vit från Huntonit är en elegant, penselmålad panel. Väggpanel Skygge har ett tidlöst uttryck och den är tålig och lätt att rengöra. Detta är en ren naturprodukt som bidrar till ett sunt inomhusklimat och den är lätt att måla över med akrylfärg.
Varumärke
HuntonitBeskrivning
Väggpanel Penselmålad Skygge Vit från Huntonit är en elegant, penselmålad panel. Väggpanel Skygge har ett tidlöst uttryck och den är tålig och lätt att rengöra. Detta är en ren naturprodukt som bidrar till ett sunt inomhusklimat och den är lätt att måla över med akrylfärg.
Övrigt
- Förmodligen världens renaste väggskiva
- World Patenterad penselmålad yta
- Rekommenderas av Norges Astma- och Allergiförbund
- Levereras i 2-pack - lätt att bära
Huntonit har patent på metoden att penselmåla ytan, vilket ger ditt hem ett tidlöst utseende.
- Förmodligen världens renaste väggskiva
- World Patenterad penselmålad yta
- Rekommenderas av Norges Astma- och Allergiförbund
- Levereras i 2-pack - lätt att bära
Huntonit har patent på metoden att penselmåla ytan, vilket ger ditt hem ett tidlöst utseende.
Recensioner
Birgitta SVerifierad köpare
för 4 år sedanPrisvärd och rejäl skiva som kräver minimalt förarbete innan den sätts upp. Enda nackdel kan vara att det just på grund av tjockleken är svårt att få jämna snygga delningar på längden. Är svår att såga i.
+ Snygg och lättmomterad
- Svår att såga snyggt i utan specialverktyg
Egenskaper
| Varumärke | Huntonit |
| Art.Nr. | 231850 |
| Färg | Vit |
| Längd | 2390 mm |
| Material | Träfiber |
| Höjd | 11 mm |
| Bredd | 620 mm |
| Yta | Målad |
| NCS-Kulör | NCS S 0502Y |
| Antal | 2 st/frp |
| Tjocklek | 11 mm |
| Vikt | 28 kg/frp |
| EAN-nr | 7055752318500 |



