Väggpanel Huntonit Perle
Pris/frp 598:-
fr.202 kr/m²Se priset!
Välj variant

Perle
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Färdigmålade väggskivor tillverkade i miljövänlig och slitstark träfiber. Not och fjäder ger enklare och snabbare montage. Du får också en dold infästning, antingen på befintlig vägg eller direkt på regelstomme. De färdigmålade väggskivorna är naturprodukter som bidrar till en sundare boendemiljö. De är lätta att hålla rena och kan även lätt målas om i din önskade färg. Idealiska för snabb och direkt montering av dina önskade saker. Och då du slipper att spackla, slipa, måla och tapetsera sparar du tid och pengar.
Varumärke
HuntonitBeskrivning
Färdigmålade väggskivor tillverkade i miljövänlig och slitstark träfiber. Not och fjäder ger enklare och snabbare montage. Du får också en dold infästning, antingen på befintlig vägg eller direkt på regelstomme. De färdigmålade väggskivorna är naturprodukter som bidrar till en sundare boendemiljö. De är lätta att hålla rena och kan även lätt målas om i din önskade färg. Idealiska för snabb och direkt montering av dina önskade saker. Och då du slipper att spackla, slipa, måla och tapetsera sparar du tid och pengar.
Egenskaper
| Varumärke | Huntonit |
| Art.Nr. | 231752-HUN |
| Längd | 2390, 2400, 2740 mm |
| Bredd | 125, 600, 620 mm |
| Antal | 2 st/frp |
| Tjocklek | 11 mm |
| Utförande | Caffelatte, Frost, Vit |
| NCS-Kulör | NCS S 0500N, NCS S 0502Y, NCS S 1005 Y30R, NSC S 1500N |
