Väggpanel Huntonit Perle11x620x2390 mm, Utförande: Caffelatte
Pris/frp 697:-
235 kr/m²Se priset!
Vald variant
Längd:
2400 mm
Utförande:
Caffelatte

Perle
11x620x2390 mm, Utförande: Caffelatte
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Färdigmålade väggskivor tillverkade i miljövänlig och slitstark träfiber. Not och fjäder ger enklare och snabbare montage. Du får också en dold infästning, antingen på befintlig vägg eller direkt på regelstomme. De färdigmålade väggskivorna är naturprodukter som bidrar till en sundare boendemiljö. De är lätta att hålla rena och kan även lätt målas om i din önskade färg. Idealiska för snabb och direkt montering av dina önskade saker. Och då du slipper att spackla, slipa, måla och tapetsera sparar du tid och pengar.
Varumärke
HuntonitBeskrivning
Färdigmålade väggskivor tillverkade i miljövänlig och slitstark träfiber. Not och fjäder ger enklare och snabbare montage. Du får också en dold infästning, antingen på befintlig vägg eller direkt på regelstomme. De färdigmålade väggskivorna är naturprodukter som bidrar till en sundare boendemiljö. De är lätta att hålla rena och kan även lätt målas om i din önskade färg. Idealiska för snabb och direkt montering av dina önskade saker. Och då du slipper att spackla, slipa, måla och tapetsera sparar du tid och pengar.
Egenskaper
| Varumärke | Huntonit |
| Art.Nr. | 231752 |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 125 mm |
| Utförande | Caffelatte |
| NCS-Kulör | NCS S 1005 Y30R |
| Antal | 2 st/frp |
| Tjocklek | 11 mm |
| EAN-nr | 7055752317527 |
