Väggpanel Huntonit Vit Penselmålad11x142x3020 mm, Utförande: Vit
Pris/frp 876:-
509 kr/m²Vald variant
Bredd:
125 mm

Vit Penselmålad
11x142x3020 mm, Utförande: Vit
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Huntonits panelbord har en stark penselmålad yta och är lätt att rengöra. Panelerna kan användas liggande eller stående i både tak och på vägg. Kortsidan i V-fas ger ett snyggt utseende när panelborden skall täcka längre avstånd än 2400 mm.
Varumärke
HuntonitBeskrivning
Huntonits panelbord har en stark penselmålad yta och är lätt att rengöra. Panelerna kan användas liggande eller stående i både tak och på vägg. Kortsidan i V-fas ger ett snyggt utseende när panelborden skall täcka längre avstånd än 2400 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Huntonit |
| Art.Nr. | 231628 |
| Längd | 3000 mm |
| Bredd | 125 mm |
| Utförande | Vit |
| NCS-Kulör | NCS S 0502Y |
| Antal | 4 st/frp |
| Tjocklek | 11 mm |
| EAN-nr | 7055750507913 |


