Ask House Nordic Santorini
559 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Box i glas och svart metall 13x20x7 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4442055 |
| Produkttyp | Ask |
| Material | Glas, Metall |
| Bredd | 13 cm |
| Längd | 20 cm |
| Serie | Santorini |
| Höjd | 7 cm |
| Färg | Svart/Glas |
| EAN-nr | 5713917020423 |



