Förvaringskorg House Nordic Udine
1 899 kr
729 krSpara 62 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Rund korg i grått.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4401190 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 49 cm |
| Längd | 41 cm |
| Material | Majsstrå |
| Serie | Udine |
| Produkttyp | Förvaringskorg |
| Bredd | 41 cm |
| EAN-nr | 5713917001804 |



