Tvättkorrg House Nordic Passo
714 kr
Se priset!
Förväntas åter i lager 2026-09-11
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Hopfällbar tvättkorg med lock i vattenhyacint inkl foder.
Mått: 43x32x55 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4401365 |
| Produkttyp | Förvaringskorg |
| Material | Vattenhyacint, Bomull, polyester |
| Bredd | 43 cm |
| Längd | 32 cm |
| Serie | Passo |
| Höjd | 55 cm |
| Färg | Natur |
| EAN-nr | 5713917020713 |





