Vas House Nordic Räfflad
509 kr

Räfflad
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Vas i grå keramik m. krusad design Ø13,5x16 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4441090 |
| Färg | Grå |
| Material | Keramik |
| Typ | Vas |
| Höjd | 16 cm |
| Längd | 13,5 cm |
| Bredd | 13,5 cm |
| EAN-nr | 5713917020171 |



