Vas House Nordic Vase Oval
559 kr

Vase Oval
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Oval vas i vit keramik 15x21,5x9,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4441720 |
| Färg | Vit |
| Material | Keramik |
| Serie | Vase |
| Typ | Vas |
| Höjd | 9,5 cm |
| Längd | 21,5 cm |
| Bredd | 15 cm |
| EAN-nr | 5713917019946 |




