Vas Venture Home Madison
179 kr
159 krSänkt pris!

Madison
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Säg hej till Madison, din nya favoritvas med en förtrollande lång hals. Tillverkad av stengods och klädd i en elegant vit nyans, är Madison inte bara en vas – det är ett konstverk som lyfter din inredning till nya höjder.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Säg hej till Madison, din nya favoritvas med en förtrollande lång hals. Tillverkad av stengods och klädd i en elegant vit nyans, är Madison inte bara en vas – det är ett konstverk som lyfter din inredning till nya höjder.
Med sin unika form blir Madison ett iögonfallande inslag i ditt hem, och den långa halsen ger dig möjlighet att skapa fantastiska blomsterarrangemang. Placera Madison på olika ställen i ditt hem för att skapa en enhetlig och tidlös atmosfär.
Den vita stengodsvasen Madison är mer än bara ett dekorativt föremål; den blir en central punkt i ditt rum och förhöjer din inredning på ett sätt som känns tidlöst och stilfullt. Sätt en personlig touch på ditt hem med Madison och låt dess unika design bli ett uttryck för din personliga stil.
Skötselråd
Använd försiktigt. Tvätta och skölj med milt rengöringsmedel och vatten före användning. Använd inte vassa föremål som kan repa ytan.
Den vita stengodsvasen Madison är mer än bara ett dekorativt föremål; den blir en central punkt i ditt rum och förhöjer din inredning på ett sätt som känns tidlöst och stilfullt. Sätt en personlig touch på ditt hem med Madison och låt dess unika design bli ett uttryck för din personliga stil.
Skötselråd
Använd försiktigt. Tvätta och skölj med milt rengöringsmedel och vatten före användning. Använd inte vassa föremål som kan repa ytan.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 58146-102 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 220 mm |
| Längd | 140 mm |
| Material | Stengods |
| Öppning | 40 mm |
| Serie | Madison |
| Produkttyp | Vas |
| Användningsområde | Dukade Bordet |
| Bredd | 80 mm |
| EAN-nr | 7340220820792 |














