Eldlykta Blomus Fuoco
fr.1 499 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En elegant eldlykta från Blomus som är tillverkad i keramik. Fuoco är både en värmekälla och snygg design i ett. Ljussläckare medföljer.
Varumärke
blomusBeskrivning
En elegant eldlykta från Blomus som är tillverkad i keramik. Fuoco är både en värmekälla och snygg design i ett. Ljussläckare medföljer.
Övrigt
Brinntid: 2 h
Brinntid: 2 h
Recensioner
Niclas JVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb leverans och din lykta
LenaVerifierad köpare
för 4 år sedanHög mysfaktor, ger go värme och luktar inte medspisbränsle.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Färg | Svart |
| Serie | Fuoco |
| Produkttyp | Eldlykta |
| Material | Polerat rostfritt stål, Keramik |
| Volym | 400 ml |
| Diameter | 185, 325 mm |
| Höjd | 100, 113 mm |

