Gravlykta Star Trading Serene 46 cm
Rek. pris 179 kr
fr.141 kr
Se priset!
Välj variant

Serene 46 cm
141 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker gravlykta i metall.
Vacker gravlykta i vit metall. Lyktan är 21cm hög utan dekoration, och markpinnen är 25cm hög. Med lyktan kommer också två olika toppdekorationer. Välj till ett ljus från vårt stora sortiment med utomhusljus.
Recensioner
Karina EVerifierad köpare
för 4 månader sedanDen blev fin i mörkret . Jag är så nöjd
Elisabeth LVerifierad köpare
för 5 månader sedanNär det regnar ,regnar det in så ljuset blir blött,ljus med batteri i.Det slocknar o rostar.Borde få pengar tillbaka.Elisabeth Lorentzen
+ Snygg
- Regnar in i lyktan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Black, White |
| Produkttyp | Lykta |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Serene |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 460 mm |
| Bredd | 135 mm |
| Djup | 135 mm |
| Effekt/prestanda | 0 W |
| Diameter | 135 mm |

